Vyhledávání

Как выбрать внешний диск. Внешний жесткий диск как выбрать самый подходящий. Какой внешний диск выбрать. Какой принтер выбрать. Какой выбрать лазерный принтер сегодня. Какой цветной принтер выбрать. Готовые программы на java. Изучаем java с нуля быстро. Как начать программировать на java. Бесплатные игры для планшетов android. Качественный samsung android планшет. Планшет android цена. Отдых в турции отели. Самый лучший отдых в турции. Отдых в турции отели цены. Wow дк гайд. Лучший wow фрост дк гайд. Wow дк танк гайд. Рабочие программы на языке python. Изучаем python с нуля. Язык python для начинающих. Бесплатые плагины для Joomla. Скачать joomla плагины бесплатно. Где скачать самые последние плагины на joomla.

Kdo je on-line

We have guests online

Jak namíchat substrát

Protože jsem ještě nikde na konkurenčních stránkách neviděl informace týkající se přípravy substrátu, rozhodl jsem se Vám to trochu přiblížit tímto článkem.
Také si jako úplnou novinku můžete zhlédnout mnou natočené informativní video (na youtube.com) nebo textový návod, doplněný o fotografie.

1) Příprava čistého substrátu

Nejlepší je si na namíchání pěstebního substrátu vzít nějakou nádobu, ale je ho možné namíchat i rovnou v květináči. Nejprve jsem si do 3/4 misky na míchání substrátu vsypal čistou, vláknitou rašelinu, ještě nenamokřenou.

2) Příprava substrátu s křemičitým pískem

Každý druh masožravek vyžaduje trochu odlišné složení substrátu. V mém případě se jedná o substrát pro špirlice. Začal jsem do misky přidávat jednotlivé složky, které ke špirlicím patří - rašelina a křemičitý štěrk (další přísady u dalších druhů můžou být např. molitan, křemičitý písek, perlit atd). V mém případě jsem přidal křemičitý písek v poměru 2:1 (2 hrsti rašeliny + 1 hrst křemičitého písku).

3) Míchání substrátu

Když mám takto připraveny všechny jednotlivé složky, nakonec substrát dobře promíchám lžící nebo rukou (prostě tím, čím se Vám to více hodí). Ještě něž začnu sázet nějakou rostlinu, nejprve dám do květináčku připravený, suchý substrát, který nejprve trochu na povrchu umačkám a teprve poté ho dostatečně navlhčím.

Zpět na předcházející stranu