Vyhledávání

Как выбрать внешний диск. Внешний жесткий диск как выбрать самый подходящий. Какой внешний диск выбрать. Какой принтер выбрать. Какой выбрать лазерный принтер сегодня. Какой цветной принтер выбрать. Готовые программы на java. Изучаем java с нуля быстро. Как начать программировать на java. Бесплатные игры для планшетов android. Качественный samsung android планшет. Планшет android цена. Отдых в турции отели. Самый лучший отдых в турции. Отдых в турции отели цены. Wow дк гайд. Лучший wow фрост дк гайд. Wow дк танк гайд. Рабочие программы на языке python. Изучаем python с нуля. Язык python для начинающих. Бесплатые плагины для Joomla. Скачать joomla плагины бесплатно. Где скачать самые последние плагины на joomla.

Kdo je on-line

We have guests online

Výstava MR 2006 v Praze

Od 11. do 17. 9. 2006 pořádala společnost Darwiniana.cz ve spolupráci s KFR PřF UK a Botanickou zahradou Na Slupi výstavu masožravých rostlin a jiných botanických kuriozit. V poslední den výstavy - 17. 9. 2006 byli všichni členové Darwiniany pozváni, na každoroční, pravidelnou schůzi, která byla vyhlášena na čtrnáctou hodinu. Já jsem do Prahy dorazil až  ve třináct hodin, takže do skleníku jsem to stihl akorát před jejím samotným začátkem. Ještě než se pár přítomných členů sešlo, stačil jsem pořídit celkem asi 50 fotografií z celé výstavy, na které samozřejmě nechyběli ani prodejci masožravek.

Samotná schůze začala až ve 14:15 a členů se také moc nesešlo (odhadem asi 12 lidí). Takže nás paní Rubešová, prezidentka Darwiniany, jen informovala o stavu účetnictví a plánů společnosti do budoucna. Také se zmínila, že příští setkání by se mohlo uskutečnit na jaře roku 2007, v botnické zahradě v Liberci u pana Studničky.
Po této asi čtvrt hodinu trvající schůzce, se vše rozpustilo a já jsem se vydal, společně se staršími díly časopisu "Trifid" a s dvěma novými přírůstky do sbírky - Rosnatkou okrouhlolistou a Darlingtonií californskou zpět domů. Oproti loňské výstavě spojené s EEE, musím říct, že tato akce byla opravdu mnohem menší, ale i tak pěkná.