Masožravé rostliny aneb info o pěstování - Výstava MR 2006 v Praze

Vyhledávání

Как правильно класть плитку. Как класть плитку на стену быстро. Класть плитку своими руками. Как выбрать ламинат для квартиры. Какой лучше выбрать ламинат сегодня. Какого цвета выбрать ламинат. Как правильно клеить обои. Как клеить обои на потолок вертикально. Как правильно клеить углы обоями. Интересные самоделки своими руками. Качественные самоделки своими руками фото. Самоделки для дома своими руками. Как сделать потолок в доме. Чем лучше утеплить потолок дома на сегодняшний день. Утепление потолка дома своими руками. Бизнес идеи с минимальными вложениями. Успешные идеи малого бизнеса с нуля. Прибыльные бизнес идеи. Как сделать мебель своими руками. Сделать деревянная мебель своими руками. Сделать мебель своими руками видео. Опалубка для фундамента. Как сделать опалубку для фундамента быстро. Опалубка для фундамента купить.

Kdo je on-line

We have guests online

Výstava MR 2006 v Praze

Od 11. do 17. 9. 2006 pořádala společnost Darwiniana.cz ve spolupráci s KFR PřF UK a Botanickou zahradou Na Slupi výstavu masožravých rostlin a jiných botanických kuriozit. V poslední den výstavy - 17. 9. 2006 byli všichni členové Darwiniany pozváni, na každoroční, pravidelnou schůzi, která byla vyhlášena na čtrnáctou hodinu. Já jsem do Prahy dorazil až  ve třináct hodin, takže do skleníku jsem to stihl akorát před jejím samotným začátkem. Ještě než se pár přítomných členů sešlo, stačil jsem pořídit celkem asi 50 fotografií z celé výstavy, na které samozřejmě nechyběli ani prodejci masožravek.

Samotná schůze začala až ve 14:15 a členů se také moc nesešlo (odhadem asi 12 lidí). Takže nás paní Rubešová, prezidentka Darwiniany, jen informovala o stavu účetnictví a plánů společnosti do budoucna. Také se zmínila, že příští setkání by se mohlo uskutečnit na jaře roku 2007, v botnické zahradě v Liberci u pana Studničky.
Po této asi čtvrt hodinu trvající schůzce, se vše rozpustilo a já jsem se vydal, společně se staršími díly časopisu "Trifid" a s dvěma novými přírůstky do sbírky - Rosnatkou okrouhlolistou a Darlingtonií californskou zpět domů. Oproti loňské výstavě spojené s EEE, musím říct, že tato akce byla opravdu mnohem menší, ale i tak pěkná.